Becsült olvasási idő: 1 perc
Egyiptom a németekre számít

Az egyiptomi Energia Tanács célul tűzte ki, hogy a közeljövőben az ország villamos energia termelésének 20 százalékát megújuló energiaforrásokból fedeznék. Az összenegergia felhasználás nyolc százalékát vízenergia hasznosítás adná,12 százalék pedig a szél és a nap erejének igénybe vételéből állna össze. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!