Új elnökséggel működik az 5G Koalíció

Új elnökséggel működik az 5G Koalíció

A tavaly júniusban megalakult 5G Koalíció célja, hogy Magyarország az 5G fejlesztések egyik európai központjává váljon.

Üzembe helyezték az 5G technológiát Berlinben

Üzembe helyezték az 5G technológiát Berlinben

A Deutsche Telekom és a Huawei működésbe helyezte az első szabvány előtti 5G (ötödik generációs) telekommunikációs kapcsolatot. A kereskedelmi üzembe helyezés az európai premiert jelenti.

Megválasztották az 5G koalíció elnökségét

Megválasztották az 5G koalíció elnökségét

Digitális jólét program által kezdeményezett, június 19-én megalakult 5G-koalíció első plenáris ülésén választotta meg az elnökségét.