Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Határozatlan időre leáll a CATL debreceni akkugyárának bővítése (frissítve)
A második gyártóegység kivitelezésének megkezdéséről alapos mérlegelést követően születik majd döntés.
Bővíti gyártókapacitását és területét a LEGO Nyíregyházán
Az új csarnokok építése 2024-ben kezdődik, és a beruházással csaknem harmadával fog nőni az itt gyártott LEGO készletek mennyisége.
Nincs megállás, ismét bővíti meglévő hálózatát a logisztikai szolgáltató
Kína főbb kereskedelmi csomópontjainál nyitott új irodákat és raktárakat a cargo-partner.
Hidrogénvonatok forgóváz-kereteinek gyártása kezdődik Mátranovákon
Az Alstom a Coradia iLint forgóváz-keret gyártásával bővíti magyarországi tevékenységét.
Így épül fel ma egy gyár
Látványos timelapse videón mutatta be a CE Glass, hogyan épült fel a most átadott új csarnokrészük.
1,6 milliárd forint támogatás a hűtőtech-gyárnak
Felavatták a Güntner-Tata Hűtőtechnikai Kft. 65 ezer négyzetméteres, digitalizált megoldásokkal ellátott új logisztikai központját szerdán, amelyhez a kormány 1,6 milliárd forinttal járult hozzá.
1,2 milliárd forint fecskendő gyártásra
A Sanofi több mint 7 milliárd forintból, 1,2 milliárd forintos állami hozzájárulással bővíti a miskolci üzemét – jelentették be a beruházás csütörtöki sajtótájékoztatóján.
Több tisztítószer kell – Bővít az Unilever
Az Unilever Magyarország Kft. 15 milliárd forintos ráfordítással bővíti a háztartás-vegyipari termékeket gyártó nyírbátori üzemét.
Újabb fejlesztést valósít meg az NI Debrecenben
A két évvel ezelőtt elhatározott beruházásnak köszönhetően a vállalat új, negyedik épülettel bővül, amelynek alapkőletételére március 9-én került sor Debrecenben.
Az autóipari Sicta bővíti felsőzsolcai gyárát
A francia autóipari Sicta Kft. 3,4 milliárd forintos beruházással bővíti felsőzsolcai alkatrészgyárát, ebből a magyar kormány 437 millió forint támogatást biztosít, amely a teljes fejlesztés 13 százaléka – jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán Budapesten.
Irodát nyitott a Rockwell Magyarországon és Romániában
A világ egyik legnagyobb ipari automatizálási vállalata immár Kelet-Közép-Európában is segíti az intelligens gyártási technológiák terjedését.
Munkába állt a 300. szoftverfejlesztő a Continentalnál
Két magyarországi gyárában is jubileumi dolgozót köszönhetett a Contiental a közelmúltban. A cégcsoport szerint a magyar munkaerő szaktudása világszínvonalú.
