Gombnyomásra közlekedhetünk

Gombnyomásra közlekedhetünk

A GreenGo újításával május végétől a motor beindítása gombnyomásra történik, azaz többé nem fog kelleni a slusszkulcs, és csökkennek a felszámolt díjak is: az autóba üléskor menetdíj helyett parkolási díjjal kezdődik a bérlés. A GreenGokból kikerülnek a szélvédő mögötti kijelzők, mostantól mindent, ami a bérléshez kell, egy helyen, az applikációban tudnak a userek intézni.