Az 5G-technológia 2019-ben valósággá válik

Az 5G-technológia 2019-ben valósággá válik

A Deutsche Telekom telepíti az első 150 ötödik generációs antennáját hat európai országában – jelentette be Claudia Nemat, a Deutsche Telekom technológiáért és innovációért felelős igazgatósági tagja hétfőn a barcelonai Mobil Világkongresszuson (Mobile World Congress, MWC).

Üzembe helyezték az 5G technológiát Berlinben

Üzembe helyezték az 5G technológiát Berlinben

A Deutsche Telekom és a Huawei működésbe helyezte az első szabvány előtti 5G (ötödik generációs) telekommunikációs kapcsolatot. A kereskedelmi üzembe helyezés az európai premiert jelenti.

A Telekom és a Huawei új nyílt felhőplatformot indított

A Telekom és a Huawei új nyílt felhőplatformot indított

Az új felhőt a CeBIT-en jelentette be a Deutsche Telekom, a szolgáltatást a Huawei tervezte és a T-Systems üzemelteti.