Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Digitális ugrás előtt az agrárium
Az 5G által kínált hálózatba kapcsoltság új szintre emeli a célzott öntözést, a permetezést, a gyomirtást, a terméskárfelmérést, de a szenzoroknak köszönhetően az állattartást is.
Elkészült az MI akcióterv
Az MI Koalíció akcióterve beindítja az adatgazdaságot és megteremti a hazai MI ökoszisztéma intézményi keretrendszerét is.
Megválasztották az 5G koalíció elnökségét
Digitális jólét program által kezdeményezett, június 19-én megalakult 5G-koalíció első plenáris ülésén választotta meg az elnökségét.
Tatán indul az okosváros-fejlesztés
A Digitális Jólét Program (DJP) 2.0 keretén belül Tata lesz azon kísérleti programok egyik helyszíne, ahol okosváros-fejlesztéshez (smart city) kapcsolódó eljárásokat fejlesztenek ki és vezetnek be.
