Az e-mobilitásról tanácskoztak

Az e-mobilitásról tanácskoztak

A következő nagy ipari bumm az elektromos mobilitáshoz lesz köthető Magyarországon is. A héten zajlott az Emobility Fórum 2016 a Várkert Bazárban, ahol az érdekeltek minden csoportja jelen volt, hogy megvitassák, miként lehet az Európában már sok helyütt üzembe állított elektromos közlekedést hazánkban sikeresen megvalósítani.