Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
A levegőből vonja ki a hidrogént egy új elektrolizáló berendezés
Az új technológia idővel a környezetbarát közlekedés elterjedésének is jelentős lendületet adhat.
Itt a Volvo első környezetbarát acélból készült járműve
Egy SSAB nevű vállalattal együttműködésben jelentős részben környezetbarát acél alkotta teherhordó járművet hozott létre a Volvo.
Offshore hidrogéntermelés
A tervek szerint jövőre megkezdheti működését a világ első tengerre kihelyezett hidrogéntermelő létesítménye.
Oxigén a Hold porából
Az univerzum meghódításának elkezdéséhez elengedhetetlen eljárást fejlesztett ki az ESA.
Premier: áram a gázhálózatban
Frankfurtban először tápláltak be kísérleti körülmények között elektrolízissel nyert hidrogént a gázhálózatba. A regeneratív előállítású áramot hidrogénként tároló Power-to-Gas berendezés működésének hivatalos startja még idén várható.
