Halasztanák az e-útdíj indítását

Halasztanák az e-útdíj indítását

A hazai érdekképviseletek mellett a fuvarozók nemzetközi szövetsége is arra kéri a kormányt, hogy az e-útdíjat - a kabinet korábbi terveivel összhangban - csak egyhónapos tesztidőszak után indítsa be, ellenkező esetben akár áruellátási problémák is jöhetnek az országban. A kőbe vésettnek számító július 1-jei dátum feladásáról Orbán Viktor miniszterelnök kellene döntenie, de az NFM szerint nem várható az eredeti szándék megmásítása a szombati kormányülésen.