Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Kiadta első ESG-jelentését a Ganz
2030-ra 30 százalékkal csökkenti a fosszilis tüzelőanyagok felhasználását energiaoptimalizálási programjának köszönhetően a vállalat.
Kötelező kizöldülés? Lépéskényszerből lépéselőny az építőiparban
Javában zajlik a fenntarthatósági fordulat az építőiparban, amit az ESG-kerettörvény is felgyorsít.
Zöldülő iparban érik a fenntarthatóság gyümölcse
Az ESG-t mint lehetőséget jártuk körül dr. Szalay Ritával, a PwC ESG-szakértőjével.
NGM: megalakult a Nemzeti ESG Tanács
A nemzetgazdasági miniszter által létrehozott tanács szerepe az ESG beszámoló minimumkövetelményeinek meghatározásában van.
ESG: A fenntarthatóság nem kerüli el a KKV-kat sem
A hazai vállalatok ESG kötelezettségeiről volt szó az AmCham Workspace and Facilities Management bizottságának ülésén.
A CIO-k új feladata: a fenntartható technológiák bevezetése
Magyarországon is egyre nagyobb szerepet kapnak a technológiai területek a vállalatok ESG stratégiájának alakításában.
Jelentős feladatokat rónak a gazdasági szereplőkre a következő évek uniós zöld rendelkezései
2024-től kezdődően minden vállalkozásnak jelentős lépéseket kell tennie a fenntarthatóság (ESG) területén és érdekében.
