Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Bosch Stratégia 2030: a cél a versenyképesség fenntartása és a lehetőségek kihasználása
2025-ben az árbevétel 91 milliárd euró lett, az árbevétel-arányos üzemi eredmény a tervezettnél alacsonyabb, mintegy 2 százalék.
Szintet lépett tavaly Magyarországon a Schneider Electric
A vállalat tájékoztatása szerint fontos mérföldkő volt a 2024-es év a Schneider Electric magyarországi történetében.
A fejlődés egyik mozgatója a Boschnál a digitalizáció
13 százalékkal, 1304 milliárd forintra nőtt a magyarországi tevékenység éves árbevétele 2017-ben, ezer új munkahely létesült, és a Bosch-csoport fejlesztéseinek fókuszában továbbra is az ipar 4.0 megoldások, az automatizált vezetés és az elektromos mobilitás áll – hangzott el a vállalat évértékelőjén csütörtökön Budapesten.
Csak a piacok nyitottsága esetén lehet érdemi növekedés
Carl Martin Welcker, a Német Gép- és Berendezésgyártók Szövetsége (VDMA) novemberben megválasztott új elnöke szerint az export növelése és a munkahelyek megtartása szempontjából létfontosságú, hogy a piacok nyitottak legyenek, a kereskedelem pedig szabadon folyhasson.
