A gáz aranykora

A gáz aranykora

Az elemzők arra számítanak, hogy a gázfelhasználás 2025-re több mint a harmadával nő a jelenlegi szinthez képest. Becslésük szerint a folyékony földgáz (LNG) nemzetközi forgalma már ezalatt az egy évtized alatt is 70 százalékkal nő.