Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Last minute jelentkezés a GTE Gyártás konferenciájára
2021-ben már 24. alkalommal kerül megrendezésre a Gyártás (Manufacturing) konferencia. A rendezvényt idén a Gépipari Tudományos Egyesület és a Pannon Egyetem közös szervezésében Veszprémben rendezik meg. A nemzetközi konferencián hazánkból, valamint Közép-Európa országaiból várjuk a legújabb kutatási eredményeiket bemutatni kívánó oktatókat, kutatókat, PhD hallgatókat, ipari szakembereket.
Ipar 4.0-fejlesztések a gyártástechnológiában
A Gépipari Tudományos Egyesület (GTE) Gyártási Rendszerek Szakosztálya november 20-án rendezte meg Gyártás 2015 konferenciáját, amelynek egyik súlyponti témája az Ipar 4.0 volt.
