Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Kijött az Ember energetikai agytröszt friss európai villamosenergetikai jelentése
Magyarország csaknem 30 százalékos napenergia-termelési arányával vezető pozíciót foglal el az EU-ban.
Visszafogott növekedés, optimista kilátások – így kezdte az évet a Mapei Kft.
A cég 2025 első negyedévében 7,84 milliárd forintos árbevételt ért el, ami 5,6 százalékos növekedést jelent.
IEA: Az atomenergia növekvő szerepre tesz szert a globális energiaellátásban
Az atomenergia megújult lendülete új korszakot nyithat a biztonságos és tiszta energiaforrás számára az IEA jeletése szerint.
MOL: stabil működés a nehéz külső környezet ellenére
A MOL-csoport 2023 első negyedévében 411 millió dollár, az év első felében pedig 1125 millió dollár “tiszta” EBITDA-t ért el.
Kilép a Siemens az orosz piacról
Negyedéves gyorsjelentésével együtt közölte a vállalat, hogy kilép az orosz piacról.
Az intelligens vállalkozásoké a jövő
Ez azonban alapvető változást igényel a vállalatvezetők részéről. A mesterséges intelligencia alkalmazása a gazdasági növekedés és a pozitív társadalmi hatás eléréséréhez újfajta együttműködés kialakítását teszi szükségessé.
