Környezetbarátnak minősítettek két okostelefont

Környezetbarátnak minősítettek két okostelefont

Az Egyesült Államok, az Egyesült Királyság, Oroszország és Brazília is környezetbarát tanúsítvánnyal tüntette ki a Samsung Galaxy S6 és Galaxy S6 edge készülékeit, amiért azok minden, a mérgező anyagok használata ellen felállított kritériumnak megfelelnek.