Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Új tagokkal és célokkal folytatja munkáját a MAGE
Többek között megválasztották az egyik legrangosabb iparszakmai szervezet új elnökségét.
A jövő útja az elektromobilitás és a digitalizáció
„Ma elképzelhetőnek tartjuk, hogy a világ országaiban az elektromos meghajtású autóknak az összes újonnan forgalomba hozott gépkocsikon belüli részaránya 15 és 25 százalék között fog mozogni” – mondta Matthias Wissmann, a Német Autóipari Szövetség (VDA) november elején Berlinben tartott közgyűlésén. Majd hozzátette, hogy „a fejlődés gyorsul – nem sokkal ezelőtt egyes szakértők még csupán 3 százalékkal számoltak”.
