Története legjobb évét zárta a kecskeméti Mercedes

Története legjobb évét zárta a kecskeméti Mercedes

A tavalyi volt a kecskeméti Mercedes gyár eddigi legjobb éve: több mint 190 ezer autót gyártottak az üzemben, 4,1 százalékkal többet, mint egy évvel korábban, az árbevétel ugyancsak több mint 4 százalékkal, 3,6 milliárd euróra emelkedett – mondta Christian Wolff, a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. ügyvezető igazgatója sajtótájékoztatón, Budapesten.

Kecskeméten most nem bővít a Mercedes

Kecskeméten most nem bővít a Mercedes

Lehetséges a kecskeméti Mercedes-gyár bővítése, de erről nem hozott döntést a Daimler - mondta a német gépjárműgyártó cég egy szóvivője hétfőn.