Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
A digitalizáció természetes (II.)
Folytatjuk az IVSZ idei Menta konferenciáján elhangzott gondolatok összefoglalását. A gondolatébresztő előadások fókuszában a digitális transzformáció hármas alapkérdése, az ipar 4.0, az adatgazdaság és a munkaerő-transzformáció állt.
A digitalizáció természetes (I.)
A digitális transzformáció Magyarországon is dübörög. A téma gazdája, az Informatikai Vállalkozások Szövetsége (IVSZ) megtartotta a témában az idei Menta konferenciát, amely gondolatébresztő előadásokat hozott a digitális transzformáció kapcsán három fő tematika köré szerveződve: ipar 4.0, adatgazdaság és munkaerő-transzformáció.
