A digitalizáció természetes (II.)

A digitalizáció természetes (II.)

Folytatjuk az IVSZ idei Menta konferenciáján elhangzott gondolatok összefoglalását. A gondolatébresztő előadások fókuszában a digitális transzformáció hármas alapkérdése, az ipar 4.0, az adatgazdaság és a munkaerő-transzformáció állt.

A digitalizáció természetes (I.)

A digitalizáció természetes (I.)

A digitális transzformáció Magyarországon is dübörög. A téma gazdája, az Informatikai Vállalkozások Szövetsége (IVSZ) megtartotta a témában az idei Menta konferenciát, amely gondolatébresztő előadásokat hozott a digitális transzformáció kapcsán három fő tematika köré szerveződve: ipar 4.0, adatgazdaság és munkaerő-transzformáció.