Vezetési válság a Siemensnél

Vezetési válság a Siemensnél

Vezetési válság alakult ki a német Siemensnél, miután a cég a múlt héten alig három hónapon belül a második profitfigyelmeztetést adta ki. Angela Merkel kancellár hétfőn jelezte: aggódik az egyik legnagyobb német vállalat válsága miatt.

Visszafogott növekedés a Siemensnél

Visszafogott növekedés a Siemensnél

Hiába növekedett üzleti évének harmadik negyedévében újra számottevően a Siemens működési eredménye, nyereségét több nem várt hatás összességében 1,4 milliárd euróval csökkentette.