Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Hogyan lehet az építőipari kivitelezőket közelebb vinni a digitalizációhoz?
Informatikai, Távközlési és Elektronikai Vállalkozások Szövetsége konzorciuma által elnyert, GINOP-5.3.5-18-2019-00094 azonosítószámú, „A digitalizáció és a technológiai innováció szerepe az épületek energetikai és technológiai megújulása területén a foglalkoztatással kapcsolatos változásokra való felkészülés szempontjából, a foglalkoztatási válsághelyzetek megelőzése érdekében” című pályázati projekt első képzéséről adunk betekintési lehetőséget. A riportban megszólal Németh László, az az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) elnöke és Tordai Balázs, ipar 4.0 szakértő.
