Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Háromhengeres motorok készülnek Szentgotthárdon
Új fejezetéhez érkezett a motorgyártás a szentgotthárdi Opel gyárban, 2020-ban megkezdik a PSA fejlesztésű háromhengeres, benzines turbómotor gyártását.
Az Opel új tulajdonosa tartja az érvényes szerződéseket
A francia PSA konszern az Opel autógyártó társaság új tulajdonosaként tiszteletben tartja a munkahelyek és üzemek megőrzéséről, és a beruházások folytatásáról szóló szerződéseket és megállapodásokat, amelyek még az előző tulajdonos, az amerikai General Motors (GM) idején köttettek.
Mi lesz az Opel három németországi üzemével?
Február közepén bombaként robbant a hír: az amerikai General Motors (GM) és a francia PSA megállapodásra készül az Opel autógyárnak a francia konszern által történő átvételéről. A tervek szerint maradnak a németországi gyárak, de a munkavállalók bizonytalanok.
