Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Prototípus kategóriában is indul a Széchenyi István Egyetem világcsúcstartó csapata
Nagyszabású rendezvényen mutatták be az idei autó terveit.
Óriási világcsúccsal védte meg címét a Széchenyi István Egyetem hallgatói csapata
A SZEnergy Team a kontinens legnevesebb felsőoktatási intézményeit előzte meg.
Tarolt a SZEnergy Team Európa legnagyobb energiahatékonysági versenyén
A kontinens legnevesebb egyetemeit megelőzve végzett két kategóriában is az élen a Széchenyi István Egyetem csapata.
Bemutatta új autóját a SZEnergy
A győri Széchenyi István Egyetem hallgatói csapata a napokban mutatta be fejlesztéseit és leplezte le idei autóját.
Rajtra kész a győri csapat
A tavalyinál kisebb, könnyebb és sokkal "autószerűbb" járművel indul a győri Széchenyi István Egyetem csapata a jövő héten a hollandiai Rotterdamban rendezett Shell Eco-marathon versenyen – közölte Pup Dániel csapatfőnök.
Indul a Shell Eco-marathon
Idén is öt magyar csapat indul a Shell Eco-marathonon, amelyet május 17. és 19. között rendeznek Hollandiában.
