Perspektíva 2012: 3D-s PLM-mozishow

Perspektíva 2012: 3D-s PLM-mozishow

Szakmai rendezvényre indultam, a végén mégis úgy éreztem magam, mintha egy jó filmre ültem volna be. Hogy hol jártam? Mindez megtudható a következő rövid beszámolóból a Solid Edge ST5 verziójának magyarországi ősbemutatójáról, amelyet a graphIT Kft. szervezésében tartottak meg.