Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Első magyarországi kutatás-fejlesztési központját hozza létre a Mercedes
A német autógyártó 21,6 milliárd forint értékű beruházása nyomán a termékfejlesztés korai hardver- és szoftverfejlesztő fázisa is hazánkban valósul majd meg.
Új fázisához érkezett a győri Széchenyi István Egyetem innovációs parkjának fejlesztése
A 6,7 milliárd forint értékű projekt segíti a magyar startup cégeket a növekedésükben.
A Linde digitális K+F központot létesít Budapesten
A Linde kutató-fejlesztő (K+F) központot nyit a Linde Advanced Operations Services (LAOS) számára Budapesten. Az ipari IOT, a felhőszolgáltatások és a mesterséges intelligencia felhasználásával a LAOS olyan szolgáltatásokat és megoldásokat fog nyújtani, amelyek javítják a nyereségességet és a fenntarthatóságot a technológiai üzemek fenntartói számára.
45 milliárd forintnyi bajor beruházás érkezik rövid távon Magyarországra
Rövid távon 45 milliárd forint értékű beruházásra készülnek bajorországi vállalatok Magyarországon – derült ki Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter bajor cégek vezetőivel történt tárgyalását követően.
