Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Új üzemcsarnok épül Pakson
A paksi ipari parkban épít szerelőüzemet több mint 300 millió forintos beruházással a bátaszéki székhelyű Alisca Bau Zrt.
Célegyenesben a sátoraljaújhelyi dohánygyár új üzemcsarnokának kialakítása
Befejezéséhez közeledik a több mint 130 éves sátoraljaújhelyi dohánygyár területén zajló, közel 10 milliárd forint értékű fejlesztés, amelyet 2021 elején kezdett meg a Continental Dohányipari Zrt.
Egymilliárd forintos üzemcsarnok Pécsett
Átadták Pécs mintegy egymilliárd forintos pályázati támogatással épült új üzemcsarnokát a város déli ipari parkjában, július 22-én, szerdán.
Új üzemcsarnokkal bővült az Adient
A termékpaletta bővülése tette lehetővé, hogy az Adient új üzemcsarnokkal növelje magyarországi kapacitásait.
Tatabányán bővíti gyárát a Becton Dickinson
Letette az amerikai Becton Dickinson a gyógyszeriparban használt kutatási reagenseket előállító üzemcsarnok alapkövét a Tatabányai Ipari Parkban. A hatmilliárd forintos beruházást a társaság fecskendőgyára mellett valósítják meg.
Modern gyártásra kapcsoltak
Idén ünnepelte 50 éves fennállását a Legrand szentesi gyára. A villamos rendszerek és informatikai hálózatok szakértőjeként ismert cég jogelődjeivel együtt közel 100 éve működik Magyarországon. A vállalat az elmúlt 19 évben 12,4 milliárd forintot fektetett az infrastruktúra fejlesztésébe, amit tovább kívánnak folytatni.
