Becsült olvasási idő: 3 perc
Bizakodhatunk – erőre kapott a magyar ipar

Az ipari termelés volumene az előző év azonos időszakához viszonyítva 2010 júniusában 15,2, munkanaphatástól megtisztítva 12,6%-kal nőtt. A termelés az év első hat hónapjában 9%-kal magasabb volt, mint az előző év azonos időszakában. Az előző hónaphoz képest a szezonálisan és munkanaptényezővel is kiigazított ipari termelési index júniusban 0,8%-kal emelkedett - áll a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) augusztus 13-i jelentésében.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!