Becsült olvasási idő: 1 perc
Nagyon rossz hír itthonról

A gépjármű forgalmazók után az autóipart is elérte a válság második hulláma: idén az első félévben csaknem annyi autóipari beszállító ellen indítottak felszámolási eljárást, mint tavaly egész évben. Január-júniusban jelentősen csökkent az ágazatban foglalkoztatottak száma is.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!