Becsült olvasási idő: 0 perc
Lefejezés a hivatalban

A mai napon felmentette a Nemzeti Kutatási és Technológiai Hivatal (NKTH) elnökét a nemzetgazdasági miniszter. Matolcsy György egyúttal döntött arról, hogy a hivatal elnöki posztjára pályázatot írnak ki. A döntésről a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) augusztus 12-én adott ki közleményt.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!