- te -
Becsült olvasási idő: 2 perc
Válság ide vagy oda, a Leier bővít

Tovább folytatódnak a beruházások a Leier magyarországi gyáraiban. Bár a gazdasági válság különösen az építőipart sújtotta, az építőanyag-gyártó cégcsoport több,  mint kétmilliárd forintot költött gönyűi, pécsi és kiskunlacházi üzemeinek bővítésére, modernizálására.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!