„Örömmel tölt el, hogy a színvonalas, gyakorlatorientált képzés sikeres elvégzése után valamennyi végzett hallgató vállalatunknál talált vonzó szakmai perspektívát“ - mondta Dr. Knáb Erzsébet, az Audi Hungária Zrt. személyügyért és szervezetért felelős igazgatósági tagja
A duális felsőfokú képzés első évfolyamának hallgatói 2015 szeptemberében kezdték meg tanulmányaikat, jelenleg 32 diák tanul ebben a képzési formában. A képzés keretében a hallgatók az elméleti ismereteket az egyetemen sajátítják el, jelentősen megnövelt óraszámú gyakorlat mellett, amelyet az Audi Hungaria tesz lehetővé az egyetemistáknak. Kiemelkedő az egyetem és a vállalat szoros, stratégiai együttműködése, amelynek köszönhetően a képzés nagyon magas szakmai színvonalon valósul meg.

2015. január 1-jén alapította a vállalat a győri egyetemmel karöltve az Audi Hungaria Járműmérnöki Kart. A karhoz hat tanszék tartozik: a Belsőégésű Motorok és Járműhajtások Tanszék, a Járműgyártási Tanszék, a Járműfejlesztési Tanszék, az Anyagtudományi és Technológiai Tanszék, a Környezetmérnöki Tanszék, valamint a Logisztikai és Szállítmányozási Tanszék.
A mai napig aktív munkacsoport dolgozik a duális felsőfokú oktatás folyamatos fejlesztésén.
