Az első csapolás

Az első csapolás

Az építést 1950. május 2-án kezdték meg, az új város neve a következő évben Sztálinvárosra, a vállalat neve pedig Sztálin Vasműre változott. A gyárral együtt a város is felépült.

Az állam nem segít a Dunaferrnek

Az állam nem segít a Dunaferrnek

Rövidesen megkezdődik a létszámleépítés az ISD Dunaferr Zrt.-nél a korábbi tulajdonosi terveknek megfelelően, a dolgozói létszámot 1500-zal csökkentik – közölte a vállalat menedzsmentje.