Becsült olvasási idő: 0 perc
Merüljön el az űriparban!

A Space Tech Expo 2021 novemberében újra megrendezésre kerül a tervek szerint Németországban, Bremen városában. Az űripari kiállítás és szakmai konferencia célja, hogy a szakmai és érdeklődő közönség számára is bemutassa a legújabb fejlesztéseket a szektorból.

A háromnapos expóra több mint négyszáz kiállítót és 4500-nál több látogatót várnak elsősorban a B2B-szektorból. A mérnöki fejlesztések bemutatására, iparági beszállítói kapcsolatok fejlesztésére, gyártástechnológiai szolgáltatások megismerésére és mérnöki szolgáltatások értékesítésére létrehozott fórumon a tervek szerint a járványhelyzet enyhülésével már személyesen is találkozhatnak a résztvevők. Az eseményen a szabályozószervek és a legnagyobb ágazati kutatók is részt vesznek majd.

A kiállítás mellett előadásokkal, panelbeszélgetésekkel és kutatási beszámolókkal várják a látogatókat.